Betlémské světlo a krmení zvířátek

Vlak s junáky rozvážející betlémské světlo pojede i přes Bělou. Maňas spolu s vlčaty světýlko vyzvedne v sobotu 21. 12. Společně ho donesou do kostela Povýšení sv. Kříže a poté budou k dispozici na náměstí v době 8:30 – 9:00 hodin. Tak neváhejte a přijďte s lucerničkou a odneste si kus Betléma s sebou domu.

Zveme vás na štědrodenní krmení zvířátek. Sraz je v úterý 24. 12. u České brány v 10 hodin. Bude zde ještě možnost si domu odnést betlémské světýlko. Dáme si společenskou čtvrt hodinku a pak se odebereme do lesa.

S sebou si vemte dobroty pro zvířátka (nejlépe ovoce a zeleninu, ne pečivo – když zvlhne a snědí ho, nebude zvířátkům dobře) a lucerničku na betlémské světlo (kdo chce). Připojit se může kdokoli od 1-99 let 🙂

Těšíme se na vás!